Login
Teams & Schedules
Help Center
FAQ
Information
Apply Team
Team Schedules - Boys U10 Gold
Westside Timbers 09B Copa TS -- (2009-01DB10-1460)
Winner of bracket based on total points after round robin play.
Bracket
ALL
B
Group -- B
B1
: ADF Portland 09B Ole
B2
: IFC 10B Santuario
B3
: LYS 09B Cobras
B4
: LYS 09B United Black
B5
: PCU 09B Red
B6
: RPSC 09B FC Piamonte Green
B7
: RPSC 09B River
B8
: Santos FC 09B Inter Jrs
B9
: SESC 09B Titans White
B10
: United PDX 09B Black East
B11
: United PDX 09B Black West
B12
: WA Timbers 09B Predators 2
B13
: Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, September 16, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633277
Delta Park
04:35 PM
1 SM
B6 vs B13
RPSC 09B FC Piamonte Green
vs.
Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, September 23, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633284
Delta Park
04:35 PM
4 SM
B8 vs B13
Santos FC 09B Inter Jrs
vs.
Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, September 30, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633291
Delta Park
01:20 PM
4 SM
B10 vs B13
United PDX 09B Black East
vs.
Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, October 07, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633298
Delta Park
03:30 PM
4 SM
B12 vs B13
WA Timbers 09B Predators 2
vs.
Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, October 14, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633270
Delta Park
04:15 PM
4 SM
B4 vs B13
LYS 09B United Black
vs.
Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, October 21, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633310
Delta Park
04:35 PM
5 SM
B13 vs B3
Westside Timbers 09B Copa TS
vs.
LYS 09B Cobras
Bracket - Sunday, October 28, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633315
Delta Park
09:00 AM
5 SM
B13 vs B5
Westside Timbers 09B Copa TS
vs.
PCU 09B Red
Bracket - Sunday, November 04, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633325
Delta Park
11:10 AM
4 SM
B13 vs B9
Westside Timbers 09B Copa TS
vs.
SESC 09B Titans White